KontaktLuty 03 2023 21:17:23
Informacje Plan rozmieszczenia działek ROD Miodówko
Plan rozmieszczenia działek ROD Miodówko

Mapka z numeracją i ulokowaniem działek w Miodówku.

Zapraszamy do zapoznania się z planem rozkładu działek Rodzinnego Ogrodu Działkowego ROD Miodówko. Na planie oprócz numeracji działek i nazw alejek umiejscowiono punkty z pompami wody, kontenerami na śmieci oraz wejścia / wyjścia z terenu ogrodów ROD w Miodówku.


Dzięki mapce nie musisz już szukać 'na ślepo' działki z konkretnym numerem i błądzić pośród alejek ogrodów. Z łatwością zlokalizujesz szukany obiekt i wyznaczysz do niego drogę. Zorientujesz się w terenie i okolicy Miodówka, dotrzesz nad jezioro i do przystanków autobusowych.


mapka rozkładu działek ROD Miodówko


Jeśli nie zadowala Cię rozmiar mapki, którą widzisz powyżej i chcesz lepiej się przyjrzeć szczegółom możesz ściągnąć na swój komputer mapkę ROD Miodówko w dużym rozmiarze w formacie graficznym .jpg z działu Downloads. Jeśli natomiast chcesz taką mapkę w formacie wektorowym zapytaj o nią administratora serwisu o Miodówku.


Serwis Miodówko.pl poleca:
reklama mbank 
Aktualna pogoda w Miodówku
Aktualny rozkład jazdy autobusów miejskich z przystanków Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
rozkład autobusów miejskich Miodówko
Dodaj ogłoszenie do serwisu Miodówko.pl

Pokaż swoje usługi lub produkt mieszkańcom oraz gościom Miodówka - zamieść ogłoszenie.

Dodaj swój anons do serwisu Miodówko.pl, zaprezentuj się, swój produkt lub usługę zarówno lokalnym użytkownikom, jak i przyjezdnym, przedstaw się światu za pomocą internetu.


Najnowsze Wizytówki na stronie miodowko.pl
· Daszki Szklane · bus do Holandii · Fotoobrazy · Ziemia · dzialka · Hostel Olsztyn · Hydraulik · Olsztyn · grzyby · tartak · stolarz · lato · opony · wynajem · lowisko · elektryk

- Zobacz wszystkie wizytówki