KontaktPaździernik 20 2018 16:57:36
Informacje Autobusy olsztyńskiej komunikacji miejskiej do Miodówka, Stawigudy, Gryźlin.
Autobusy olsztyńskiej komunikacji miejskiej do Miodówka, Stawigudy, Gryźlin.

Autobus miejski z Olsztyna do Miodówka od września 2018 roku.

Tak, to potwierdzona informacja. Od września ma kursować siedem razy autobus relacji Olsztyn (Plac Roosevelta - była stacja Stadoil) - Gryźliny za 3 pln, a ulgowy za 1,5 pln! Tak zapewnia pan Paweł Pliszka będący rzecznikiem olsztyńskiego Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu.

Na taką wiadomość czekali mieszkańcy Miodówka, Gryźlin, Tomaszkowa i Stawigudy. W tych miejscowościach mają być przystanki autobusowe. Zwłaszcza ucieszą się uczniowie, studenci i niezmotoryzowani pracownicy codziennie dojeżdżający do swoich zakładów. Rozkład jazdy nie jest jeszcze znany. W sierpniu mają mieć miejsce pierwsze jazdy testowe autobusów badające czasy przejazdów i inne czynniki.

Wiadomość ta również cieszy działkowiczów i użytkowników Rodzinnych Ogrodów Działkowych ROD Miodówko. Wszyscy mają nadzieję, iż sposób i jakość transportu ulegnie znacznej poprawie. Kolejny przewoźnik to większa konkurencja, to lepsze warunki przejazdu, to uzupełnienie rozkładu jazdy.

0 komentarzy ·
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Serwis Miodówko.pl poleca:
reklama mbank 
Aktualna pogoda w Miodówku
Dodaj ogłoszenie do serwisu Miodówko.pl

Pokaż swoje usługi lub produkt mieszkańcom oraz gościom Miodówka - zamieść ogłoszenie.

Dodaj swój anons do serwisu Miodówko.pl, zaprezentuj się, swój produkt lub usługę zarówno lokalnym użytkownikom, jak i przyjezdnym, przedstaw się światu za pomocą internetu.


Najnowsze Wizytówki na stronie miodowko.pl
· dzialka · Hostel Olsztyn · Hydraulik · Olsztyn · grzyby · tartak · stolarz · lato · opony · wynajem · lowisko · elektryk · wedkarstwo · masazysta · nalewka · catering

- Zobacz wszystkie wizytówki